Kur vajza mundohet ti fotografoj prindërit, shihni çfarë bëri vajza e Xhensiles e Besit (VIDEO)

Bes Kallaku e Xhensia Myrtezaj ndodhen në pushime.

Ata po kalojnë pushimet në një vend të nxehtë nga ku po sjellin pamje të shumta.

Por një video po qarkullon në internet në masë të madhe.

Kur vajza e Besit dhe Xhensiles, Ajka mundohet tu bëj foto prindërve dhe u bën video.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.