Kunata e Edona Llalloshit mahnit me fustanin në foton e fundit

Kunata e Edonës e gruaja e Milotit, Erxhina Llalloshi po mahnit me pamjen.

Ajo së fundmi po shfaqet super elegante duke u komentuar për veshjet e bukura.

Në fotot e fundit vëmendje mori me fustanin elegant që po e bën të duket mjaft zonjë.

Dhe kjo ngjyrë po i shkon shumë pasi duket mahnitëse.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.