Magazine Showbizz

Krenari do të bëhet xheloz kur ti shoh këto foto të Luana Vjollcës, ka bukur duket

Share on the social medias

Luana Vjollca është ndër këngëtaret dhe moderatoret më të dashura për publikun shqiptar, shkruan Billbordi.net

Ajo është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale ku herë pas here ndanë imazhe të ndryshme me ndjeksit, e së fundi ka kapur viral edhe në TikTok.

Së fundi ajo ka ndarë disa foto tejet tërheqëse në rrjet.

Teksa vë në pah format përfekte ajo morri pëlqime e komente të shumta në fotot e postuara nga fansat e saj të shumtë. /Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *