News

Kopje e babait: Blendi Fevziu publikon foton e rrallë me vajzën e madhe

Share on the social medias

Ndonëse është shumë aktiv në rrjetet sociale, Blendi Fevziu nuk poston shumë mbi jetën e tij private, ai është babai i dy vajzave, Mishel dhe Alis, me të cilat preferon të ndajë rrallë foto në rrjetet sociale.

Një përjashtim gazetari e ka bërë edhe ditën e sotme duke postuar një foto me vajzën e madhe.

Ata ndodhen me pushime në Mykonos e prej andej nuk kanë rezistuar duke publikuar dy foto shumë të ëmbla, Blendi shihet i veshur me një palë pantallona të bardha dhe këmishë të zezë, teksa e bija ka veshur një fustan shumë ‘stil’ të bardhë.

Ata shihen të përqafuar dhe të buzëqeshur ndërsa krah postimit Blendi nuk ka shkruar asgjë, Mishel është komentuar gjithnjë për ngjashmërinë që ka me të atin dhe as këtë herë nuk u ka shpëtuar këtyre komenteve./panorama

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.