Magazine Showbizz

‘Konfirmohet’ Bora Zemani shtatzënë për herë të dytë

Share on the social medias

Bora është rikthyer në top titujt e mediave online pas ribashkimit me aktorin Doabld Veshaj.

Këtë e bënë të ditur përmes emisionit ku u panë bashk dhe dasmës së opinionistit Arber Hajdari.

Në emisionin ‘Më lërë të flas’, Romeo kishte lëshuar një deklaratë të papritur.

“Mos e shqetësoni se Bora shtatzënë”, tha Romeo teksa Bora dhe Donaldi heshtën.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *