Magazine Showbizz

Kohë të gjatë nuk është shfaqur kaq tërheqëse Beatrix Ramosaj

Share on the social medias

Beatrix Ramosaj së fundi ka ndarë dy imazhe të reja në Instagram.

‘U ndjeva e lezetshme, ndoshta e fshij me vonë’ ka shkruar këngëtarja.

Ajo shfaqej me një bluz të hapur tek pjesa e larte e cila e bënte të dukej edhe më atraktive.

Këngëtarja morri pëlqime dhe komente të shumta nga fansat e saj të cilët e komplimentonin atë për dukjen./InfoKosova/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.