Magazine Showbizz

Koha kur Tea Trifoni kishte trupin ‘modele’, por tani?

Share on the social medias

Tea Trifoni për momentin nuk është aktive në ndonje program televiziv. Bukuroshja u bë e njohur nga emisioni i dashurisë ‘Përputhen’ e sigurisht kulmi ishte gënjeshtra e madhe për lidhjen e saj me Andin, shkruan Billbordi.net

Tea asokohe u dobësua shumë dhe në kohë të shpejt falë një ndërhyrje që bëri në një spital në Shqipëri.

Por si duket mrekullia dhe format e saj si modele nuk zgjati shumë, krejt kjo pasi vetëm disa muaj më vonë ajo sërish shtoi peshë edhe pse sërish duket mahnitëse./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.