Kjo zonjë është nëna e Afrim Muçiqit, që sot feston ditëlindjen (FOTO)

Këngëtari Afrim Muçiqi është ndër më të njohurit, pëlqyerit dhe angazhuarit në muzikën popullore dhe këtë status e mbanë prej vitesh.

Muçiqi ndër vite ka sjell hite të shumta, por “Dadushi” mbetët kënga ikonike e karrierës së këngëtarit.

Kohë pas kohe në publik kanë rrjedhur edhe informacione nga jeta private e tij, gjë e cila duket nuk e ka trazuar edhe aq yllin e muzikës popullore.

Afrim Muçiqi mbrëmë pas mesnate e ka njoftuar publikun me të ëmën, së cilës edhe ja ka uruar ditëlindjen me fjalët më të ëmbla.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.