Kjo xhaketë e Don Xhonit kushton 3 mijë euro (FOTO)

Don Xhon është emri i reperit, i cli ka bërë bujë të madhe në skenë për pak vite.

Ai për një periudhë shumë të shkurtër ka arritur të sjellë hite të ndryshme dhe të arrijë përfitime të mëdha.

Don Xhoni së fundi është etiketuar në rrjetet sociale në faqet rozë për shpenzimet që bën në veshje.

Faqja ‘Closet Shqip’ ka publikuar një fotografi të reperit me xhaketën e markës ‘Gucci’. Kjo xhaketë arrin vlerën prej tre mijë eurove.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.