Kjo video e Fjoralbës me të dashurin do ju shkrijë së qeshuri

Prezantuesja Fjoralba Ponari është treguar tepër private për jetën e saj sentimentale dhe për lidhjen me partnerin e saj, i cili nuk është person publik.

Ajo ka postuar sot një video në Instagram Story, ku i dashuri i saj Françesko e ndihmon të veshë çizmet.

“Kur çizmet e reja duan pak forcë… të vjen në ndihmë i dashuri!”, – ka shkruar ajo.

Pavarësisht se ndodh rrallë, nuk është hera e parë që Fjoralba poston gjëra me Françeskon.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.