Kjo foto e Taynës gjatë koncertit po bën xhiron e rrjetit, duket krejtësisht ndryshe

Këngëtaret shqiptare së fundi mundohen shumë rreth postimeve të tyre në ‘Instagram’, imazhet që ato publikojnë në rrjetet e tyre sociale, prekin perfeksionin.

Editimet e tyre në imazhe, bëjnë që nganjëherë fansat e tyre të dëshpërohen me dukjen e tyre ‘live’, së fundmi, “pre e demaskeimit” në rrjetet sociale ka rënë reperja e njohur nga Kosova, Tayna.

Dikush ka shkrepur një foto të artistes gjatë një koncerti dhe diferenca me fotot e saj në ‘Instagram’ është mëse e dukshme, reperja shfaqet larg perfeksionit të ‘Instagramit’, me grimin e lëkurën perfekte, përher e kuruar.

Megjithatë, rol në këtë diferencë të madh luan padyshim edhe pozicioni i fotos apo mënyra si është shkrepur.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.