Kjo është shuma që Dhurata Dora shpenzoi për një nga paraqitjet në klipin e ri

Këngëtarja shqiptare, Dhurata Dora, të premten (11 mars) ka publikuar projektin e ri “Sa m’ke mungu”, kënga u prit shumë mirë nga publiku dhe vetëm për dy ditë kaloi shifrën e mbi një milion klikimeve në platformën YouTube.

Derisa është shpërndarë në rrjete sociale çdo pjesë e këtij videoklipi, artistja e njohur bëhet e ditur se vetëm për një dukje ka shpenzuar tejet shumë.

Ajo shfaqet me një kostum të markës ‘Gucci’, çizme të tilla, e një unazë ‘cartier’ që kapin vlerën e mbi nëntë mijë eurove.

Kjo ka bërë që të komentohet në masë të madhe për elegancën dhe paraqitjen tërheqëse, projekti i ri i 29-vjeçares vjen pas këngëve hit qe ka sjellur me pare.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.