Kjo është shuma e “çmendur” e veshjes së fundit të Nora Istrefit (FOTO)

Këngëtarja shqiptare, Nora Istrefi vazhdon të jetë një emër shumë i përfolur në mediet rozë.

Krahas karrierës së saj muzikore dhe shumë të suksesshme, Nora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Veshja e saj e cila ka vënë në pah linjat trupore të këngëtares kushton rreth 440 euro.

Ndryshe, Nora Istrefi është një ndër emrat më të kërkuar në industrinë muzikore.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.