Magazine Showbizz

Kjo është oferta prej 70 mijë euro që mori Roza Latit, por a e pranoi?

Share on the social medias

Roza Lati tashmë është emër i njohur për të gjithë pasi çdo lëvizje e saj përbën lajm në vete, moderatorja përpos emisionit të saj mjaft aktive është edhe në rrjetet sociale, shkruan Billbordi.net

Ajo nihet për fotot e nxehta që publikon kohë pas kohe e si rezultat i tyre dikush ka menduar ti bëj një ofert që kap shifrën e hiq më pak se 70 mijë eurosh.

Një përson që asaj i prezantohej si përfaqësues i një kompanie i ofroi asaj bashkëpunim për aplikacionin e fotove dhe videove për persona të rritur.

Kjo e acaroi moderatoren e cila i është kthyer keq personit në fjalë madje biseden e publikoi në story, ku shihet që ajo ka refuzuar./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.