Magazine Showbizz

Kjo është dhurata që Donaldi i dhuroi nënës së tij për ditëlindje

Share on the social medias

Donald Veshaj është aktor dhe prezantues i njohur, dhe humorin nuk e ndal as me nënën, shkruan Billbordi.net

Në ditëlindjen e nënës së tij ai ka publikuar një video të saj derisa i thotë se po i bën dhuratë filterin.

Asaj duket se po i pëlqen ky gjest pasi thotë se duket bukur me filtra.

Ndryshe, Donaldi publikoi edhe një mesazh që mori nga fansat e tij si urim për ditëlindjen e nënës./Billbordi.net/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.