Magazine Showbizz

Kjo është arsyeja pse Soni Malaj nuk e publikoj kurr vajzën e saj 10 vjeçe

Share on the social medias

Ana, quhet vajza e vetme e këngëtares së njohur Soni Malaj dhe balerinit nga Italia, Mirko Luccarelli. Ajo erdhi në jetë në vitin 2012, shkruan Billbordi.net

Edhe pse sot, Ana është vetëm 10 vjeçe, Soni u kujdes që hermetikisht mos të bëjë publike portretin e saj.

Përgjatë këtyre 10 viteve, Soni asnjëherë nuk publikoj fotografi me të, e kjo i bënte kureshtar njerëzist se pse?

Lidhur me këtë ngjarje këngëtarja ka folur në emisionin “A Live Night” në Top Channel.

Ajo madje tregoj se për këtë vendim ka qene ish bashkëshorti ai i cili i ka thënë të mos zbulojë vajzën në rrjete sociale./Billbordi.net/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.