Kishte tre vite pa e parë, momenti emocionues kur Semi takon babain në ‘Big Brother Vip’ (VIDEO)

Spektakli i mbrëmjes së sotme në Big Brother Vip është shoqëruar me një surprizë mjaft emocionuese për Semin.

Ajo ka takuar babain e saj pas tre vitesh, pasi ai është zhvendosur në Kanada, ku jeton dhe punon.

Këngëtarja e ka përqafuar e lumtur të atin, ndërsa të gjithë banorët janë shfaqur të përlotur.

Semi fillimisht shkoi tek dhoma e rrëfimit, ku mori një telefonatë nga babai i saj, pa e ditur se ai po e priste brenda shtëpisë.

Ajo tha e përlotur se e kishte marrë malli për të atin.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.