Kësi lloj këpucësh nuk keni parë asnjëherë përpos tek Adelina Tahiri (FOTO)

Adelina Tahiri është njëra ndër këngëtaret që komentohet mjaft shumë në show bizin shqiptar.

Ajo merr vëmendje të madhe, jeta e saj luksoze është ajo që komentohet nga të gjithë.

Poashtu, këngëtarja ka një stil mjaft interesant por gjithmonë duket bukur dhe e kuruar deri në detajet e fundit.

Ajo që ka rënë në sy së fundmi, është një foto që ka postuar Adelina ku shihet me një palë këpucë mjaft interesant, nuk besoj se keni parë ndonjëherë këpucë të tilla.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.