Magazine Showbizz

Kështu këndon Dagzi kur është bashkë me Einxhelin

Share on the social medias

Einxhel dhe Dj Dagz po shijojnë ditët më të mira të dashurisë.

Këtë e dëshmojnë shpesh herë me imazhe të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundmi Einxhel publikoi një video në veturë me Dagzin derisa ky i fundit shihet duke kënduar dhe vallëzuar.

Duket se i krijon atmosferë të bukur Einxhelit kudo që ndodhen./InfoKosova/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.