Magazine Showbizz

Kështu i ngjitet Sinan Vllasaliu gruas së tij në plazh

Share on the social medias

Sinan Vllasalihu bashkë më bashkëshorten Teuten po shijojn disa ditë pushimi në vendin bregdetar.

Çifti po dukën mjaftë të dashuruar dhe si të ri, shkruan InfoKosova.

Ajo qka mori vëmendje ishte pozita e Sinanit në fotografi teksa shihet se i ishte ngjitur gruas pas.

Ndryshe çifti janë prindër të një vajze, ku para pak vite janë bërë edhe gjyshëri./InfoKosova/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.