Kështu i gëzohet jetës Adrola Dushi (FOTO)

Adrola Dushi është njëra ndër modelet më të dashura e të komentuara në vend.

Ajo merr vëmendje në çdo paraqitje të saj.

Bukuroshja vjen gjithmonë e kuruar deri në detajet e fundit dhe kjo e ka bërë atë të pëlqehet kudo e të admirohet për sharmin që ka.

Ajo që ka rënë në sy së fundmi është një postim i saj në Instagram, Adrola shihet duke festuar e duke iu gëzuar jetës.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.