Kështu e vesh Gilin reja e saj (VIDEO)

Jemi në muajin nëntor dhe tashmë produksionet vendore kanë nisur me xhirimet e projekteve të fundvitit.

Këngëtarët e këngëtaret tona po prezantojnë projektet e tyre të reja në programet festive.

Dhe, nuk mjafton vetëm një këngë e bukur pa u plotësuar me një veshje, grim dhe rregullim të shkëlqyer, shkruan “Kosovarja”.

Si çdo vit tjetër, Gili edhe kësaj herë shkëlqen, ani pse këtë radhë vjen më ndryshe, mjaftë rinore e lozonjare.

Në xhirimet e “Xixa Music”, këtë herë Gilin e ka veshur reja e saj, Herolina.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.