Kështu duket sot Platori, djali i Mihrijes dhe Naimit (FOTO)

Çifti Mihrije Braha e Naim Abazi prej vitesh mbeten ndër më të pëlqyerit dhe gjithashtu të përfolurit në media.

Janë këngëtar, prezantues dhe njerëz të çiltër që nuk përtojnë të jenë kudo për të dhënë më të miren nga vetja.

Pika e dobët e çiftit padyshim që është i biri, Platori.

Dikur Platori këndonte, por jo më.

Ai, ka përfunduar studimet dhe sot ka studion e tij ku krijon për të tjerët, shkruan Kosovarja.

Platori ka festuar ditëlindjen dhe urimini prindërve ishte tejet i ndjerë dhe i përzemërt.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.