Kështu duket Gresa një javë pas lindjes (FOTO)

Gresa Behluli para një jave është bërë nënë e një djali.

Ajo së fundmi, në InstaStory ka shpërndarë një fotografi një javë pas lindjes, shkuan Kosovarja.

Pavarsisht se ka kaluar një javë qe nga lindja , ajo duket në formë të mirë, dhe si duket nga fotografia ajo nuk ka shtuar ndonjë kilogram më teper.

Ndër të tjera, ajo që bije më së shumti në sy është se Gresa duket paska e lodhur, është e kuptueshme pasi i duhet të rrij me orë të tëra zgjuar më djalin.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.