Kështu duket Fifi pa pikë grimi (FOTO)

Fifi është njëra ndër këngëtaret më të komentuara e të dashura në show bizin shqiptar, ajo merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj.

Fifi njihet për thjeshtësinë e saj e sa pa komplekse është.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një foto që ka postuar këngëtarja në profilin e saj në Instagram, ku iu është dorëzuar vetëm dritës së diellit e shihet pa pikë grimi në fytyr.

Fifi po duket thjeshtë dhe bukur.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.