Kështu duket Dafina Zeqiri me ndryshimin e ri (FOTO)

Dafina vazhdon të eksperimentoj në dukjen e saj, dhe gjithmonë befason me atë se çfarë zgjedh.

Paraqitjet e Dafina Zeqirit nuk kanë fjalë, gjithmonë me plot shije dhe shumë stil, shkruan ”Kosovarja”.

Ajo në imazhet e fundit që ka ndarë në Instagram duket se i ka ndryshar flokët, me një stil që ka qenë ne trend vitin e kaluar, e që po rikthehet e po pëlqehet prap.

Dafinës i shkon shumë ky stil dhe duket bukur edhe me grimin që ka zgjedhur ta bëjë, ani pse shumë i rënduar.

FOTO:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Leave a Reply

Your email address will not be published.