Magazine Showbizz

Kështu duket Beatrix Ramosaj pa pikë grimi në fytyrën e saj nga pushimet

Share on the social medias

Beatrix Ramosaj është mjaftë aktive në rrjetet sociale ku poston imazhe nga projektet muzikore dhe më së shumti nga përditshmëria.

Së fundi, artistja krahë familjes ka filluar pushimet në bregdet.

Nga atje ajo po ndanë imazhe të ndryshme tërheqëse.

Së fundi këngëtarja ka ndarë një imazh ku shihet pa grim dhe fytyra e saj duket kaq e pastër dhe e bukur./InfoKosova/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.