Këngëtarja e njohur shqiptare në një lidhje të re dashurie, zbulohet partneri i Samanta Karavellës (FOTO)

Këngëtarja Samanta Karavella është treguar gjithmonë shumë e rezervuar rreth jetës private, mirëpo ajo nuk i ka shpëtuar dot vëmendjes së mediave. “Prive” ka zbuluar se këngëtarja po shijon prej kohësh një histori dashurie.

Bëhet me dije se partneri i saj është shqiptar që jeton në Amerikë dhe për këtë arsye Samanta qëndron shumë jashtë.

“Prive” ka siguruar dhe foton e parë publike të çiftit, e cila është shkrepur gjatë një eventi familjar.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.