Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të dytë

Besart Halimi është këngëtari kosovar i cili këto kohë po jeton dhe vepron jashtë vendit.

Ai njihet për projekte të ndryshme dhe jetën e tij personale.

Besarti sot përmes një “Insta Story” ka njoftuar se është bërë baba për herë të dytë “Kaia u bë me motër, jetë të gjatë Ohana Halimi” ka shkruar ai mbi fotografi.

Kujtojmë se para dy javësh Besarti publikoi këngën e re e cila titullohet “Pak dashni”.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.