Magazine Showbizz

‘Këngëtaret e tjera dalin me rroba të hapura’, Greta Koçi i habit të gjithë me veshjen në koncert

Share on the social medias

Greta Koçi ka marrë mesazhe të shumta për veshjen e saj në koncertin e fundit. Disa prej mesazheve këngëtarja i ka publikuar në Instastory dhe duket se është në të njëjtin mendim me fansat e saj, të cilët janë habitur që ajo ka dalë në skenë me xhinse e bluze ndërsa këngëtaret e tjera dalin me rroba shume te hapura.

“Veshja shumë mirë se kohët e fundit s’po dihet a shkojnë të dëgjojnë muzikë të mirë apo të shohin këngëtare të zeveshura deri në maksimum duke bërë vallezim”, i shkruan një ndjekëse Gretës kurse këngëtarja e falenderon.

“Akoma s’kam parë një këngëtare që shkon kaq e thjeshtë në koncertin e saj po lyhen e stërlyhen Shumë respekte, më habite shumë”, i shkruan një tjetër Gretës.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *