Kënga e Fifit “Hana” dedikim dashurie për të dashurin e saj? (VIDEO)

Ditën e djeshme, Fifi publikoi projektin e ri muzikor “Hana” që erdhi në bashkëpunim me Dj Pm dhe Dj Dagz.

Prive bënë të ditur se e tërë kënga është dedikim dashurie për të dashurin e saj Adis Patushin i cili ka qenë i përfshirë në këngë që nga fillimi kur Fifi filloi të shkruante tekstin e deri në pjesën finale të xhirimit të videoklipit të këngës.

Ndiqni të plotë mëposhtë materialin e përgatitur nga Prive.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.