‘Ke qenë gjithmonë tullac?’, Blendi Fevziu përjeton momentin e sikletshëm

Gazetari Blendi Fevziu është rikthyer pas 40 vitesh në shkollën e tij fillore në Tiranë ku ka kujtuar plot nostalgji dhe emocione momentet e kaluara aty.

Blendi ka marrë një dhuratë shumë të veçantë nga emisioni, e cila është një kornizë me karakteristikat dhe notat e Blendit, por sigurisht nuk mund tu shpëtonte as pyetjeve të fëmijëve.

Madje një vajzë ka qenë kurioze nëse ai ka qenë gjithmonë tullac, e ndonëse paksa në siklet nuk ka ngurruar të përgjigjet.

“Jo, kam qenë me flokë madje kam këtu edhe një foto që ja tregova Fjoralbës, prit t’ja u tregoj” – ka thënë Blendi duke treguar telefonin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.