Magazine Showbizz

Kaq tërheqëse duket Beatrixa në mini fund, shikojeni

Share on the social medias

Ish banorja e shtëpis së Big Brother Vip Albania, Beatrix Ramosaj ka nisur pushimet. Nga atje ajo po ndan foto të ndryshme secilën më të bukur se tjetrën, shkruan Billbordi.net

Së fundi këngëtarja dhe modelja ka ndarë një video në të cilën shfaqet tejet bukur.

Veshur me një mini fund të zi Beatrixa thekson edhe më mirë format e saj trupore./Billbordi.net/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.