Kaq të pashëm e ka burrin Argjentina Ramosaj (FOTO)

Argjentina Ramosaj është këngëtarja bukuroshe me prejardhje nga Deqani, por e lindur dhe rritur në Holandë.

Ajo, është nga këngëtaret më të rafinuara, moderne, por edhe të pashme të skenës sonë muzikore.

Thuajse të gjjtha këngët e Argjentines janë hite, ani pse së fundi ka zgjedhur të mos jetë shumë aktive në muzikë.

Në jetën personale, këngëtares i shkon gjithçka mirë.

Ajo është e martuar me Dukagjinin, me të cilin edhe e kanë një djalë.

Duken mrekullueshëm!

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.