Kaq shumë është shëndoshur Xhensila në pushime? (FOTO)

Xhensila Myrtezaj është njëra ndër këngëtaret që komentohet e pëlqehet shumë në show bizin shqiptar.

Ajo merr vëmendje të veçantë në çdo paraqitje të saj por jo vetëm.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një foto që ka qarkulluar në rrjete sociale, ku shihet këngëtarja më në peshë se sa jemi mësuar ta shohim.

Si duket Xhensila gjatë qëndrimit në pushime bashkë me bashkëshortin dhe vajzën e tyre Ajkën, paska shtuar peshë.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.