Magazine Showbizz

Kaq shumë është rritur vajza e Albanit e Miriamit, një bukuroshe e vërtetë

Share on the social medias

Alban Skenderaj dhe Miriam Cani janë ndër ciftet më simpatike të estrades shqiptare sa që karierën e tyre e kanë vulosur vetëm me projekte dhe pa skandale, shkruan Billbordi.net

Ata janë prindër të dy fëmijëve shumë të ëmbël që shpesh i shpërndajnë me foto e video në rrjetet sociale.

Por sëfundmi ishte Miriami ajo që ka ndarë një foto me vajzën e saj Amelia e cila qenka rritur kaq shumë e qenka bërë një bukuroshe e vërtetë. /Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *