Kaq shumë është rritur djali i madh i Tunes (FOTO)

Tuna dhe Patris tashmë janë prindër të dy djemve atij të Tianit dhe Zenit.

Këngëtarja dhe muzikanti pa dyshim se nuk ngurrojnë të publikoj fotografi të ndryshme të fëmijëve të tyre, shkruan InfoKosova.

Së fundi ishte Patrisi ai i cili e postoj një fotografi të djalit të madh, Tianit.

Ajo që bije në sy ishte zhvillimi i Tianit i cili dukej se është bëre gati “burrë”.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.