Magazine Showbizz

Kaq romantik nuk e keni parë asnjëherë: A është në lidhje dashurie Don Xhoni?

Share on the social medias

Don Xhoni është padiskutim një nga reperët më të përfolur të momentit, vetëm pak kohë nga nisja e karrierës së tij dhe ai ka arritur të fitojë zemrat e ndjekësve.

Këngët e tij numërojnë miliona klikime duke e bërë kështu reperin shumë të pëlqyer nga ndjekësit.

Së fundmi, reperi ka postuar në Instastory një video të shkurtër, ku duken një buqetë me trendafila dhe shumë tullumbace të kuqe, duke ngritur kështu dyshimet për një lidhje të re të tij

Ka vetëm disa muaj që reperi dhe modelja ruse, Ariana i dhanë fund lidhjes së tyre dhe duket se tashmë do të kemi një romancë të re për reperin.

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.