Kaq romantik Ermali? Kështu e pret Arianën në shtëpi (FOTO)

Ariana Fejzullahu është njëra ndër personazhet më të komentuara.

Ajo bashkë me bashkëshortin e saj Ermalin janë çifti më i përfolur dhe më i dashur i showbizit shqiptar, shkruan Kosovarja.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një foto që ka postuar Ariana ku shihet me një tufë trëndafilash të kuq.

A është kjo një befasi nga Ermali, kjo ende nuk dihet.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.