Kaq ëmbël këndon mbesa dy vjeçare e Remzie Osmanit (VIDEO)

Në familjen e Remzie Osmanit kishte festë, pasi mbesa e saj feston dy vjetorin e lindjes. Kjo festë u përcoll me urimet më të përzemërta nga prindëit, nga gjyshërit dhe familjarët e ngushtë.

Babai i Emës, Hamza, në Facebook ka ndarë një video ku shihet vogëlushja duke kënduar këngën e ditëlindjes.

Ema si duket po hecën në hapat e gjyshës së saj, Remzijes.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.