Kaq e bukur duket Sara Hoxha me grim të thjeshtë (FOTO)

Sara Hoxha njihet për thjeshtësinë dhe bukurinë që ka.

Blogerja e njohur së fundmi ka ndarë një video në Instastory.

Ajo është shfaqur me një grim të thjeshtë.

Ndryshe Sara Hoxha nuk heziton që kohë pas kohe të na tregojë se sa shumë kujdeset për të bijën Poem Blu.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.