Kaq bukur vallëzon në prapaskenë konkurrentja e Përputhen (VIDEO)

Efi, është njëra nga konkurrentet më të komentura në emisionin e dashurisë Përputhen.

Ajo ka publikuar së fundi disa video në Insta Story, shkruan InfoKosova.

Ajo shihet duke e shijuar kohën duke vallëzuar në prapaskena të emisionit.

Dhe po vallëzon kaq bukur apo jo?

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.