Jonida Maliqi ka dy fjalë për të thënë për ish-kunatin

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi, së fundmi ka qenë e shfaqur në emisionin “Ftesë në pesë”, ku ka folur edhe për “Big Brother Vip”.

Ajo u shpreh se të gjithë finalistët e sezonit i ka miq Beniadës që nuk e njeh personalisht.

Jonida u pyet se kush mendon se do të jetë fituesi dhe dha një përgjigje mjaft diplomatike duke vlerësuar nga një veçori për secilin prej tyre.

“Einxheli është vajza e fortë që është gjithmonë, Donaldi është ai djali që është dhe jashtë Iliri me pjekurinë e tij është shumë strateg, Beniada është vajza që do të donim të gjithë ta kishim shoqërinë, nuk dua të jap një emër sepse nuk dua. të ndikoj te publiku”, – u shpreh ajo.Ndërkohë për ish-kunatin e saj, Donald Veshajn, Jonida se ruan ende dashurinë e mirë dhe e ka shok.

Leave a Reply

Your email address will not be published.