Jeta luksoze e Gëzimes, e veshur me shumë stil pozon afër veturës së saj luksoze (FOTO)

Ajo padyshim është njëra nga emrat më të përfolur në mediat rozë.

Gëzime Hamzaj, është reja e këngëtares së njohur, Remzie Osmanit, e cila ka një jetë shumë luksoze, shkruan ORAinfo.

Ajo nuk ka një profesion të caktuar, por që është një nënë e përkushtuar ndaj vajzës së saj, Emma.

Duke qenë se është pjesë e një familje të njohur, Gëzimja jeton një jetë shumë të mirë, krah burrit të saj dhe vajzës.

Shpesh ajo poston foto nga udhëtimet e shtrenjta, por edhe tregon edhe veturat e saj milionëshe.

Njëjtë ka bërë edhe me foton e fundit, ku shihet afër një vetura shumë luksoze, ku në sy bie edhe stili i saj i veçantë.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.