Magazine Showbizz

‘Je zbukuruar shumë, ndonjë çun?’, Aurela Gaçe i përgjigjet dyshimeve për shtatëzëninë

Share on the social medias

Ndjekësit e Aurela Gaçes kanë hedhur dyshimet se këngëtarja mund të jetë në pritje të ëmbël dhe shkak është bërë nuri që i ka rënë kohët e fundit.

“Je zbukuruar shumë, ndonjë çun apo llafe janë?”, i shkruan një ndjekëse ndërsa këngëtarja u përgjigj me shaka se “e mban burri mirë”.

Më pas për të sqaruar edhe të gjitha dyshimet, ajo la të kuptohej se për momentin nuk po zgjeron familjen.

“Më mban burri mirë prandaj Bukuria është relative, me shije, me momente Unë ndihem mirë edhe atë e reflektoj Kaq”, shkruan Aurela.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *