Ja si duket fytyra e Adelina Tahirit kur fotografohet nga afër

Këngëtarja nga Shkupi, Adelina Tahiri është njëra nga yjet e estradës që shfaqet shumë atraktive me veshjen dhe bukurinë e saj.

Por, ajo shumë shpesh është kritikuar për ndërhyrjet e saj të shumta në fytyrë.

Në storjen e saj të fundit në Instagram, këngëtares i shihet nga afër fytyra e saj.

Ajo shfaqet me një grime të lehtë, ku i theksohet ngjyra e bukur e syve.

Në postimet e saj pa grime dhe pa filtra, ajo shumë shpesh i zhgënjen ndjekësit e saj, të cilët edhe i kthehen me komente negative.

Kujtojmë se këngëtarja është e martuar dhe është nënë e një djali.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.