Ja në përqafim të kujt poston foto nusja e Milotit

Erxhina Llalloshi duket se i ka në qejf kafshët.

Nusja e Milot Llalloshit ka postuar një fotografi ku shihet duke perqafuar qenin, shkruan InfoKosova.

Ajo mori vëmendje me bukurinë e saj natyrale.

Gjithmonë e buzëqeshur dhe e rregulluar deri në detajin e fundit ajo mori pëlqim edhe nga ndjekësit.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.