Magazine Showbizz

Ja cila është frika më e madhe e Arbana Osmanit

Share on the social medias

Moderatorja e njohur Arbana Osmani ka rrëfyer për ndjekësit e saj në Instagram, frikën më të madhe që ka për fëmijët e saj, shkruan Billbordi.net

Gjithçka nisi nga pyetja e një ndjekësji në Ask a Question në Instagram, i cili ishte kureshtar nëse kanë qenë të vështira vitet e adoleshencës për të, moderatorja tregoi se në fakt është shumë e shqetësuar për fëmijët e saj që do të jetojnë në epokën e rrjeteve sociale.

“Jo, jo vërtet. Jam shumë më e shqetësuar për fëmijët e mi që do të jetojnë vitet e tyre të adoleshencës në mediat sociale dhe ngacëmimet online. Jam e tmerruar nga ajo”– shkruan Arbana.

Moderatorja është nënë e dy djemve, Joni dhe Dielli, ndërsa është në pritje të fëmijës së tretë me partnerin Eduart Grishaj./billbordi.net/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *