News

Ish-presidenti Meta jep njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Share on the social medias

Kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta me anë të një postimi në rrjetin e tij social ‘Facebook’, ka lajmëruar se do të zhvillojë sot një takim me strukturat lokale të kësaj partie në Elbasan.

Meta u shpreh se duhen bashkuar energjitë për t’i rikthyer Elbasanit paqen, sigurinë, zhvillimin dhe rininë.

“Sonte në ora 19:00 do të jem në Elbasan, në këtë qytet simbol të dijes, artit, kulturës dhe patriotizmit, në takimin e parë me përfaqësues dhe strukturat lokale të Partisë së Lirisë.

Të bashkojmë energjitë për t’i rikthyer Elbasanit paqen, sigurinë, zhvillimin dhe rininë!”, ka shkruar Meta.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.