Ish burri i Bora Zemanit tregon se a e përcjellë “Big Brother”

Vin Veli ka befasuar me përgjigjen e tij.

Çifti Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë një ndër më të komentuarit në showbizin shqiptar, e sidomos pas nisjes së spektaklit Big Brother VIP Albania.

Ish partneri i Bora Zemanit, Vin Veli shpjegoj se pse nuk e ndjek emisionin, duke thënë se merret me gjëra të tjera dhe nuk ka kohë.

“Ka një arsye dhe nuk është kaq e çuditshme që unë nuk ndjek një emision”, – tha ai ndërsa ishte i ftuar në emisionin “E diell”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.